Folkowy Zespół Rozrywkowy

Manager:
+48 696 498 782

 

 

Zbójnicy BANDa - Zespół góralski - Kompleksowa góralska oprawa imprez - O nas


 

Zespół góralski Zbójnicy Band'a powstał w 2004 roku. Tworzą go muzycy o bogatych, rodzinnych tradycjach, a ich umiejętności kształtowane były przez lata edukacji muzycznej.

 

Współbrzmienie tradycyjnego i nowoczesnego instrumentarium podczas muzykowania, tworzy wspaniały góralski klimat i dynamikę charakterystyczną dla najbardziej znanych wykonawców polskiej muzyki folkowej.

 

Nasz 6 osobowy zespół wykonuje muzykę na żywo z żeńskim i męskim podziałem wokali. Imprezy z naszym udziałem wzbogacone są barwnymi góralskimi strojami, nowoczesną techniką estradową i światłem efektowym.

 

Muzyka rozrywkowa i góralska - znakomita oprawa muzyczna na ślub, na wesele...

 

Nasza muzyka rozrywkowa i góralska to znakomita oprawa muzyczna na ślub, na wesele ale także urozmaicenie programu na imprezy firmowe, koncerty, biesiady i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, widowiska estradowe. Gramy największe folkowe hity oraz standardy muzyki polskiej i zagranicznej. Całe góralskie wesele prowadzi, gawędziarz i wodzirej w jednej osobie - baca Jonek. W programie, muzyka, tańce, zabawy góralskie, konkursy dla gości i dużo góralskiego humoru.

 

  • Zespół występuje w barwnych folkowych strojach.
  • Instrumentarium i sprzęt: perkusja, keyboard, gitara solowa, gitara basowa, kontrabas, skrzypce, akordeon.
  • Pełne nagłośnienie nowoczesnym systemem audio wraz z oświetleniem efektownym.
  • Skład 6 osób.

 

Zapytaj nas:

Jeśli macie pytanie dotyczące naszej oferty lub naszej działaności
- prosimy o kontakt: